Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
OEM Koudgewalst Roestvrij staalblad 3/16 304 Roestvrij staalblad Aisi 304 BEDELAARS 3mm 5mm en 6mm
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Eindig: | Vereiste |
T304 Aisi 304 Blad 16 Maat 304 van het BEDELAARSroestvrije staal Roestvrij staalblad
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Eindig: | Vereiste |
18 Maat 1mm Ss 304 2mm Blad Aisi 304 het Blad 2b van het Bedelaarsroestvrije staal
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 15mm of aangepast |
| Breedte: | 5001000mm |
Het het Roestvrije staalblad 2B van Tisco16ga BEDELAARS beëindigt Spleetrand 316 317 304 4x8 6.0mm
| Norm: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Rang: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Dikte: | 0.36.0mm |
AISI 201 Gerolde Roestvrij staalbladen 20 Maat 0.4mm Gebeëindigde Spiegel
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.46.0mm |
| Lengte: | 10006000mm |
AISI 304 310S 410 roestvrij staalplaat 3,0 mm BEDELAARSHL 2b plaat
| Standaard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
De opgepoetste Bladen 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft van het BEDELAARSroestvrije staal met Maat 20
| Norm: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
0.5 - beëindigen de 500mm Aangepaste Platen 304 316 309 BEDELAARS 2B van het Roestvrij staalblad Koudgewalst
| norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 309 |
| Dikte: | 0.5500mm of Aangepaste Grootte |
Helder Blad van het Malenroestvrije staal 0.12 - 4.0mm 304 321 202 BEDELAARS2b Oppervlakte
| norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 304 321 202 |
| Dikte: | 0.124.0mm |
Het Roestvrije staalblad Aisi 0.12mm van het spiegelmetaal 201 430 403 de Plaat van 316L 2B 8K
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 316L 201 430 403 |
| Dikte: | 0.124.0mm |

