Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
8mm het Bladprijs van het Dikteaisi 316 304 Koudgewalste Roestvrije staal per Kg
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| dikte: | 410.0mm |
| Breedte: | 601200mm |
2B Blad van het oppervlakteaisi het 316L Koudgewalste Roestvrije staal
| Materiaal: | 304 316L 316Ti |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm of als eis van de klant |
| dikte: | 0.32.5mm of passen aan |
201 202 304 316 430 Vlekvrye staalplaten 5 mm 6 mm Dik 4x8 20 Gauge
| Gepersonaliseerde grootte: | breedte 100-1500 mm, lengte 500-6500 mm |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| Sleutelwoord: | Plaat van roestvrij staal |
904 koudgewalst Roestvrij staalblad voor het Certificaat van Bouwce
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 904 |
| Dikte: | 0.3100mm |
Ss 316 304 2b Oppervlakte corrosiebestendig Hoogtemperatuurbestendige roestvrij staalplaat
| Toepassing: | Bouw/inrichting/keukenartikelen/chemische industrie |
|---|---|
| De rand: | Molenrand/Gescheurde Rand |
| HS-code: | 7219340000 |
De BEDELAARS 2B beëindigen Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 316 309 3mm aanpasten
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 309 |
| Dikte: | 0.5500mm of Aangepaste Grootte |
304 321 310s roestvrijstalen plaat geborsteld koudgewalst BA-oppervlak
| Standaard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
De AISI Koudgewalste Plaat 2B van het Roestvrij staalblad beëindigt 1219x2438mm 3mm
| Materiaal: | 434 |
|---|---|
| Dikte: | 3.0mm |
| Breedte: | 1220mm |
SGS AISI 304L 316L 410 Roestvrij staalblad 0.5mm - 50mm Gebeëindigde BEDELAARS
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304/ 304L |
| Dikte: | 0.3100mm |
ASTM Koudgewalste Plaat 6mm van het Roestvrij staalblad Dikke BEDELAARSspiegel
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |

