Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
304 321 202 Roestvrij staalblad 485mm 0.5mm Koudgewalste de Oppervlakte van Diktebedelaars 2B
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 304 321 202 |
| Dikte: | 0.124.0mm |
De BEDELAARS ASTM 304 walsten Roestvrij staalblad 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K koud
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 304 304L 316L 201 |
| Dikte: | 0.2mm5.0mm |
7mm eindigt het 4x8 Koudgewalste Roestvrij staalblad Aisi 316 430 403 de Spiegel van 2B 8k
| Norm: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 316 430 403 |
| Dikte: | 0,12-0,6 mm |
4mm Koudgewalst Roestvrij staalblad 4 " X8“ Aisi 201 430 403 de Plaat van het de Spiegelmetaal van 2B 8K
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201 430 403 |
| Dikte: | 0.124.0mm |
304 316 3mm Koudgewalste die de Spiegeloppervlakte van het Roestvrij staalblad voor Bouw wordt gebruikt
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 304 304L 316L |
| Dikte: | aangepast, 0.15100mm |
Van het het Roestvrije staalblad van AISI 304 Koudgewalste de Plaatjis OEM met Bedelaarsoppervlakte
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304/316/316L |
| Dikte: | 0.580mm |
12“ X 24“ 4x8-Duplex 2205 Koudgewalst Roestvrij staalblad 2b beëindigt BEDELAARS 1/8“
| Lengte: | Als verzoek van klanten |
|---|---|
| Breedte: | Als vereiste klanten. |
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose gouden/Zwart Goud |
OEM ASTM eindigt de ENGELSE 202 Koudgewalste Plaat van de de Douanegrootte van het Roestvrij staalblad met HL
| Norm: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/316L |
| Dikte: | 0,3-100 mm |
de het Roestvrije staalbladen van 316l 304l plateren 2200mm Lassende Opgepoetste Spiegel
| Norm: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, ENZ. |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst, Onthard |
| levertijd: | 15-21 dagen |
Verfraaide die Bladplaat van ASTM 202 304 316 Roestvrij staal voor Binnendecoratie wordt geperforeerd
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 202 304 316 |
| Dikte: | 0.124.0mm |

