Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
De molen beëindigt Geborsteld Roestvrij staalblad 220 - 3000mm 2B AISI 316 316L A240
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 316 316L |
| Dikte: | 6/8/9/10/12mm |
1.5mm van de het Bladplaat van het HLroestvrije staal de BEDELAARS 316L 430 2D 8K 2B voor Bouwss Platen
| Norm: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Rang: | 200 300 400 Reeksen |
| Dikte: | 1.5mm of Aangepast |
Astm 0.5m - 1.5m A240 Roestvrij staal Blad Koudgewalste Inox 321 voor Boilerss Platen
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 304,201,316,321,310S |
| Dikte: | 2mm20mm of Aangepast |
SGS 14ga Koudgewalste Roestvrij staalbladen 3.0mm 202 316 310S voor Keukenmuren
| Norm: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 200/300 Reeks |
| Dikte: | 10ga 12ga 14ga 16ga; 1.0/2.0/3.0mm |
0.5mm Koudgewalst Roestvrij staalblad Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Dikte: | Dun Blad: 0.1mm3mm Dikke Plaat: Extra 3mm16mm |
SS Spiegel 6mm Roestvrij staalbladen 0.3mm 2b beëindigt 202 304 304l Rohs
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 202 304 304l |
| Dikte: | 0.3mm120mm |
14ga 202 430 Koudgewalste Oppervlakte 2.0mm van Roestvrij staalbladen 4x8 2B Inox-Plaat
| Norm: | JIS G4305-2005 |
|---|---|
| Rang: | 201,430,304,316,316Ti, 316L, 321, 410S, 904L 2205 |
| Dikte: | 10-16ga |
AISI ASTM walste 201 de Bedelaars8k Spiegel koud van het Roestvrij staalblad
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 316/ 316L |
| Dikte: | 0,3-120 mm |
De spiegel2b BEDELAARS walsten Roestvrij staalblad 1.5mm 1mm 304 koud 316 430 ISO Spleetrand
| Standaard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 430 |
| Dikte: | 0.13.0mm of als verzoek |
TISCO-de Plaat die van het Roestvrij staalblad Heldere 0,35 - 2.50mm 304 316 316L 430 malen
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, nl |
|---|---|
| Rang: | 316L 304 201 430 |
| Dikte: | 0.35-2.50 |

