Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
Het heldere Koudgewalste Blad van het Bedelaarsroestvrije staal plateert 0.4mm - 3mm 430 316 Malend
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316 409L 420 |
| Dikte: | 0.4mm3mm voor koudgewalst |
0.1mm 2B BEDELAARS Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 316 100mm voor Bouw
| Norm: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Dikte: | 0.13.0mm of als verzoek |
304 gerolde Ontharde Roestvrij staalbladen 60mm ASTM-de Plaat van de Molenrand
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Dikte: | 0.460mm |
| Lengte: | 10006000mm |
304 van het het Bladtitanium van het spiegelroestvrije staal Gouden Comités 2000mm Breedte
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm |
| breedte: | 10002000mm |
AISI 302 303 roestvrijstalen plaatplaat koudgewalst 0,15 mm dik
| Standaard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
Blad 201 430 2B-Bedelaars 4mm van het Aisijis Koudgewalst Roestvrije staal
| Standaard: | AISI/ASTM/JIS/SUS |
|---|---|
| Cijfer: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| dikte: | 0.14mm of als uw verzoek |
AISI Koudgewalste Spiegelplaat 430 Blad van het Metaal het Decoratieve Roestvrije staal
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 430 |
| Dikte: | 0.01200mm |
Blad 0.3100mm van het douane eindigt AISI Koudgewalst Roestvrije staal Plaat met 2B-Spiegel
| Norm: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/316/316L |
| Dikte: | 0.3100mm |
AISI 201 J2 Koudgewalst Roestvrij staalblad 1200mm Vlakke plaat met Opgepoetst Haarscheurtje
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Dikte: | 0.2mm3.0mm |
ASTM 201 Koudgewalste Plaat 900mm van het Roestvrij staalblad SS Corrosiebestendige BEDELAARS
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 201 |
| Dikte: | 0.3100mm |

