Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
Koudgewalst het Roestvrije staalblad 304 316 430 1.5mm 1mm van TISCO ASTM met Spleetrand
| Norm: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 430 |
| Dikte: | 0.13.0mm of als verzoek |
14 de maat Koudgewalste Platen van het Roestvrij staalblad 2500x1250 SS
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.46.0mm |
| Lengte: | 10006000mm |
Voedselrang 316 55mm het Metaal van het Roestvrij staalblad ASTM A240 TP316
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| dikte: | 0.2mm55mm |
| Lengte: | 2000mm15000mm |
Het Metaal van het roestvrij staalblad AISI 430 NB 1MM 1000X2000 1250X2500
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | EN 1,4511 AISI 430 |
| Dikte: | 0.120mm |
Astm 410 de 430 Koudgewalste Magnetische Oppervlakte van het Roestvrij staalblad 5.0mm HL
| Certificering: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Rang: | 430 410 |
| Dikte: | 4.012.0mm |
0.5mm ASTM 304 Koudgewalste Roestvrij staalbladen die HL voor Keukengerei drukken
| Norm: | EN VAN GB JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Technisch: | Warmgewalst/walste koud |
| Eindig: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
0,6 Mm-de Plaat die van het Roestvrij staalblad Heldere 0,35 Mm 316L 201 430 malen
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 316L 304 201 430 |
| Dikte: | 0.35-2.50 |
4ftx8FT Koudgewalst Roestvrij staalblad 420 201 HL van de Plaatspiegel
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| Dikte: | 0.252.0mm |
POSCO-Blad 316 420 430 Oppervlakte 304 1000mm van het Molenroestvrije staal van 14ga 10ga 2B
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Dikte: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
AISI ENGELSE 310s walste de Douanegrootte koud van het Roestvrij staalblad 0,3 - 100mm 2D Plaat
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/310s/316 |
| Dikte: | 0.3150mm |

