Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
309s koudgewalste ENGELSE 20mm Dikke de Douanegrootte van het Roestvrij staalblad ASTM
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/316 |
| Dikte: | 20100mm |
8K geborstelde de Molenrand PVD Hairline STS304 van het Roestvrij staalblad
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Cijfer: | 310S 304 316L 316Ti |
| Dikte: | 0.24.0mm |
A240 Tp304 SS 304 4mm 2b beëindigen 304 Roestvrij staalblad 4x8
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Lengte: | 10006000mm |
Van de de reeks2b Spiegel van 0,3 Mm 0,4 Mm 0,5 Mm 400 van het de Oppervlakteroestvrije staal de Bladenplaten
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| dikte: | 0,1-20 mm of aangepast |
| Breedte: | 225-250MM |
305 304 beëindigt het Koudgewalste het Roestvrije staalblad Nr 4 van het Roestvrij staalblad 304l Nr 1 JIS 2mm 3/8“
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| dikte: | 1-5 mm of aangepast: |
| Breedte: | 500-1200MM |
430 316 de Koudgewalste Heldere 4ftx8FT Plaat Matte Finish van Roestvrij staalblad
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| rang: | 201 304 316 409L 420 |
| Dikte: | 0.4mm3mm voor koudgewalst |
Van het het Roestvrije staalblad SUS436L van ASTM A240 Koudgewalste Rang 3mm Gebeëindigd tweede Geborsteld
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | A240 SUS436L |
| Dikte: | 13mm, 310mm of Aangepast |
304 316l gerolde roestvrijstalen platen 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2 2,5 3,0 mm dikte
| Standaard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Cijfer: | 304 316L |
| Dikte: | 0.25mm~20mm |
JIS 316 304 koudgewalste roestvrijstalen platen 2B oppervlak 0,3 mm
| Standaard: | JIS, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| Cijfer: | 316 304 |
| Dikte: | 0.3mm~15mm |
Astm Koudgewalst Roestvrij staalblad 6mm 3mm 304 Geperforeerde het Metaal van het Roestvrij staalblad
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 1 - 10mm of aangepast |
| Breedte: | 225500MM |

