Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
304 S32750 Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.2mm Super Duplex
| Tolerantie: | 0.75mm |
|---|---|
| Rang: | 304 316 410 430 s32750 |
| Dikte: | 0.220mm |
Volledig Hard Metaal van het Roestvrij staalblad 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Dikte: | 0.1510.0MM |
304L grote Koudgewalste Plaat 7MM van het Roestvrij staalblad 310s-Molenrand
| Norm: | EN VAN ASTM AISI GB DIN JIS |
|---|---|
| Rang: | 321/310s/410/420/430 |
| Dikte: | 0.12mm10.0mm |
309 UNS Koudgewalste Roestvrij staalbladen S30900 voor Warmtewisselaar
| norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 309 |
| Dikte: | 0.33.0mm |
304 4x8 Koudgewalste Anticorrosieve Roestvrij staalbladen 2400mm
| norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304 |
| Dikte: | 0.33.0mm |
Astm 201 Blad 0.6mm 2b van het Rangroestvrije staal beëindigt half Hard Chromiumnikkel
| Technieken: | koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst. |
|---|---|
| Rang: | 200Series/300Series/400Series |
| Dikte: | 0.33mm |
van het het Roestvrije staalblad van 310S de 309S Koudgewalste Platen Inox 420 de Dikte van 904L 5mm
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Dikte: | 0.25mm15mm of Aangepast |
201 410 Koudgewalste Platen 430 van het Roestvrij staalblad 6Mm Naadloze Dikte
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Dikte: | 0.15mm10mm of Aangepast |
201 304 430 Spiegel Opgepoetste het Watergolf 4x8 van het Roestvrij staalblad voor Binnenlands Muurcomité
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 430, 304, 201 |
| Dikte: | 0.33.0mm |
2mm 301 304 Roestvrij staalblad 430 201 Plaat Koudgewalste Martensitic Rangen
| Norm: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Rang: | 301 316 304 |
| Dikte: | 2.0mm of als uw verzoek |

