Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
3mm 2mm 316 de Duplex316h van Roestvrij staalblad 2400 X 1200 Plaat van 4x8
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Breedte: | 12402000mm |
| Lengte: | 10006000mm of aangepast |
AISI 304 Koudgewalst Roestvrij staalblad 100mm de In reliëf gemaakte Plaat van het Metaaldeel
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
JIS de Plaat van het het Roestvrije staalblad van ASTM 304 316 310S met HLoppervlakte
| Materiaal: | 304 /304L /316 /316L / 321/309S/310S/904L |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SS 2B weerspiegelt het Koudgewalste Comité van Roestvrij staalbladen 317L 410S
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
SS 2B weerspiegelt Koudgewalste 316Ti-Roestvrij staalbladen 3000mm Lengte
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
3000mm 316 Koudgewalst Roestvrij staalblad voor Bouw
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
Blad van het de Plaatroestvrije staal van ASTM JIS 430 het Koudgewalste voor Chemische Industrie
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
De Plaatblad 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L van het BEDELAARStisco Koudgewalst Roestvrije staal
| Productnaam: | Het Blad van de roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 904L 304L 304 321 316L |
| Dikte: | 0.10.5mm of zonodig |
0.1mm AISI 904L Koudgewalste het Bladbedelaars Surface1250X2500mm van de Roestvrij staalplaat
| Productnaam: | Het Blad van de roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 904L 304L 316L |
| Dikte: | 0.10.5mm |
317 904L-Roestvrij staalplaat 16 de Oppervlakte4x8 Spiegel 100mm van Maat2b BEDELAARS
| Norm: | ASTM A240 |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Dikte: | 0.253.0mm, 3.0100mm |

