Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
201 202J1 310s 904l roestvrijstalen platen 0,5 mm 4x8ft gepolijst met 20 gauge
| Standaard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
Het Blad van het hoge Precisieroestvrije staal plateert dik 201 316 317L 904L
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Dikte: | 0.15mm10mm of Aangepast |
2205 2507 Ss Plaat 8k Spiegel Roestvrij staal Plaat Metalen plaat
| Hardheid: | Zacht, half hard, volhard |
|---|---|
| Haven: | haven van Shanghai |
| Test: | SGS |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l Spiegels Decoratieve roestvrijstalen plaat Ss Plaat
| Hardheid: | Zacht, half hard, volhard |
|---|---|
| Haven: | haven van Shanghai |
| Test: | SGS |
astm 10mm 3mm 316 Roestvrij staalblad 1mm 8 316 Ss van ' x 4 ' Plaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Breedte: | 12402000mm |
| Lengte: | 10006000mm of aangepast |
304 0,3 mm koudgewalst roestvrij staalplaat
| Dikte: | 0.33mm |
|---|---|
| Toepassing: | Van het de Industrieschip van de bouwdecoratie de Plaat van de de Plaatcontainer |
| Oppervlaktebehandeling: | koudgewalst |
ASTM walste 304 316 Plaat van het Roestvrij staalblad 1000 - 6000mm koud
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Na verkoop: | Onvoorwaardelijke Terugbetaling voor Kwaliteitsproblemen |
2B 317L koudgewalst roestvrij staalplaat Superieure sterkte en duurzaamheid
| Breedte: | 1000-2000 mm |
|---|---|
| Pakket: | Standaard exportpakket |
| Leveringsdatum: | 7-20days Gebaseerd op Hoeveelheid |
904L koudgewalst roestvrij staalplaat 0,5 mm Slit Edge
| Na verkoop: | Onvoorwaardelijke Terugbetaling voor Kwaliteitsproblemen |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak: | 2B/ HL 2D/1D van ba NO.1/NO.4/8K/ |
| De rand: | Spleetrand/molenrand |
2D 8K-HL 200 de Plaatbedelaars 2B van het Roestvrij staalblad voor Huisdecoratie
| Norm: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Rang: | 200 300 400 Reeksen |
| Dikte: | 1.5mm of aangepast |

