Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
ASME-van het Bladbedelaars van het Oppervlakte2b Koudgewalst Roestvrije staal Satijn 0.3mm voor Decoratie
| norm: | ASTM A240 |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316 430 |
| Dikte: | 0,25-1,5 mm |
201 304 roestvrij staalplaten 5,0 - 15,0 mm warmgewalste oppervlaktemetaalproductie
| standaard-: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
Koekje die Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 2b-Roestvrij staalblad 0.5mm bakken #8-Spiegel
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3mm of aangepast |
| Breedte: | 5001200mm |
Matte Bright Rolled Stainless Steel-Bladen 2.5 3.0mm 304 de Plaat van 316L 4ftx8FT
| norm: | ASTM A240 |
|---|---|
| Rang: | 304 316l |
| Dikte: | 0.25mm~20mm |
De goede Kwaliteit van TISCO 0.23.0mm AISI 430 201 304 316 317 Koudgewalst Roestvrij staalblad 2B beëindigt 4*8-voeten
| Productnaam: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | ASTM A240 |
| Rang: | 317.304/304L, 301S, 316L, 316 |
Spiegel Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 316L 430 Halve Harde 2B 0.08mm - 3mm
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm6mm |
| Materiaal: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
De BEDELAARS 2B walsten de Plaat van het Roestvrij staalblad 0.12mm koud - 10.0mm 304L 7MM 310s Molenrand
| Norm: | EN VAN ASTM AISI GB DIN JIS |
|---|---|
| Rang: | 321/310s/410/420/430 |
| Dikte: | 0.12mm10.0mm |
AISI 2B BA roestvrijstalen panelen 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Bescherming van de rand: | Spleet, rond, ontbraam, enz. |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 4x8 het Blad van het roestvrij staalblad |
| Haven: | Shanghai |
Het malen van Helder Roestvrij staalblad plateert 0.28mm 201 J3 304 Hairline Oppervlakte van 8k
| norm: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Rang: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Dikte: | 0.28~3mm of aangepast |
Het Roestvrije staalblad 14ga 304 316 310S 317 van metaaltisco Koude Rolled16-Maat
| Norm: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Dikte: | 10ga 12ga 14ga 16ga |

