Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
304 316 3mm Koudgewalste die de Spiegeloppervlakte van het Roestvrij staalblad voor Bouw wordt gebruikt
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 304 304L 316L |
| Dikte: | aangepast, 0.15100mm |
Aisi 304 316 SS Koudgewalste Plaat 0.3mm van het Roestvrij staalblad Dikke 2B eindigt
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Eindig: | Vereiste |
430 Roestvrij staalrol 1/2 1/4 Strookrollen 410 van het Duim Dunne Roestvrije staal
| Materiaal: | SS 305 |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
SS Spiegel 6mm Roestvrij staalbladen 0.3mm 2b beëindigt 202 304 304l Rohs
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 202 304 304l |
| Dikte: | 0.3mm120mm |
AISI Koudgewalste Spiegelplaat 430 Blad van het Metaal het Decoratieve Roestvrije staal
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 430 |
| Dikte: | 0.01200mm |
Blad 201 430 2B-Bedelaars 4mm van het Aisijis Koudgewalst Roestvrije staal
| Standaard: | AISI/ASTM/JIS/SUS |
|---|---|
| Cijfer: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| dikte: | 0.14mm of als uw verzoek |
0.152.5mm de Plaatbladen van het Dikteastm 316L Roestvrije staal met 2B-Bedelaarsoppervlakte
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 316/316L |
| Dikte: | 0.580mm |
Blad 0.3100mm van het douane eindigt AISI Koudgewalst Roestvrije staal Plaat met 2B-Spiegel
| Norm: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/316/316L |
| Dikte: | 0.3100mm |
ASTM Koudgewalst Roestvrij staalblad 2000 12000mm de 2D Grootte van de Oppervlaktedouane
| Norm: | AISI ENGELSE JIS ASTM DIN, ENZ. |
|---|---|
| Rang: | 304/316/430 |
| Dikte: | 0.3100mm |
AISI 201 J2 Koudgewalst Roestvrij staalblad 1200mm Vlakke plaat met Opgepoetst Haarscheurtje
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Dikte: | 0.2mm3.0mm |

