Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
Geborstelde het Roestvrije staalrol 4mm van de Spiegeloppervlakte Gebruik 304 430 201 voor Dakwerkblad
| Productnaam: | De Rol van het spiegelroestvrije staal |
|---|---|
| Rang: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| Oppervlakte: | Ba/2b/No. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
201 roestvrij staalrol 1mm dik Koudgewalste Roestvrij staalstroken in Rol
| Materiaal: | SS 201 |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
Blad 316 van het BEDELAARSoppervlakte Koudgewalst Roestvrije staal de Grootte van de Plaatdouane
| Norm: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/304L/316 |
| Dikte: | 0.3300mm |
4ftx8FT Koudgewalst Roestvrij staalblad 420 201 HL van de Plaatspiegel
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| Dikte: | 0.252.0mm |
316l het roestvrije staal rolt 1/8“ Roestvrij staal het Verdelen Strook 301 316
| Rang: | 200.300, 400 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.510mm of als verzoek |
| Lengte: | 1200 mm of als verzoek |
Het Roestvrije staal Plaat Koudgewalste 2B van Tiscoinox beëindigt 304 316 321 16 Maat 2000mm
| Merk: | TISCO, BAOSTEEL, POSCO, JISCO, LISCO |
|---|---|
| Norm: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, ENZ. |
| Rang: | 304 316 321 |
ODM GB 430 de Koudgewalste van de de Douanegrootte van het Roestvrij staalblad Plaat van de Spiegelbedelaars
| Norm: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/316/430 |
| Dikte: | 0.3100mm |
Van het het Roestvrije staalblad van SS304 430 beëindigt de Koudgewalste de Plaatspiegel Decoratief
| Norm: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Technisch: | Warmgewalst/walste koud |
| Levertijd: | 15-21 dagen |
De BEDELAARS 2B beëindigen Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 316 309 3mm aanpasten
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 309 |
| Dikte: | 0.5500mm of Aangepaste Grootte |
ASME-van het Bladbedelaars van het Oppervlakte2b Koudgewalst Roestvrije staal Satijn 0.3mm voor Decoratie
| norm: | ASTM A240 |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316 430 |
| Dikte: | 0,25-1,5 mm |

