Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
ASTM Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.15mm 304L 304 321 316L 430 Platen van 310S 2205
| Productnaam: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| norm: | ASTM A240 |
| Rang: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 |
50 ' 440c 409 304 Warmgewalst Cr van de de Strookplaat u van Roestvrij staalrollen
| Materiaal: | AISI 410 |
|---|---|
| Rang: | 400 reeksen |
| Lengte: | 2400mm of als vereiste |
Ultra Hard 30x Koudgewalst Roestvrij staalblad 304 11 Maat 12 Maat
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Eindig: | Vereiste |
3X3 koudgewalst die Roestvrij staalblad 3mm aan de Plaat van het Groottestaal wordt gesneden
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Eindig: | Vereiste |
van het het Roestvrije staalblad van 316L 304L Koudgewalste Rol 3mm 1500mm Breedte
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201 316L 304L |
| Dikte: | 0.23.0mm |
HL van de het Roestvrije staalplaat van ASTM 430 Koudgewalste voor Bouwnijverheid
| Norm: | AISI ENGELSE JIS ASTM DIN, ENZ. |
|---|---|
| Rang: | 304/316/430 |
| Dikte: | 0,3-200 mm |
3mm SUS Koudgewalst Roestvrij staalblad 400mm 304 316L-Besnoeiingsplaat
| Norm: | ASTM, SUS, JIS |
|---|---|
| Rang: | 201 202 301 304 304l 316 316l 310 410 430 |
| Dikte: | 0.2400mm |
Koudgewalst het Roestvrije staalblad 304 316 430 1.5mm 1mm van TISCO ASTM met Spleetrand
| Norm: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 430 |
| Dikte: | 0.13.0mm of als verzoek |
De goede Kwaliteit van TISCO 0.23.0mm AISI 430 201 304 316 317 Koudgewalst Roestvrij staalblad 2B beëindigt 4*8-voeten
| Productnaam: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | ASTM A240 |
| Rang: | 317.304/304L, 301S, 316L, 316 |
201 202 304 316 316L Koudgewalste Roestvrij staalplaten 1.5mm Dikke Heldere Oppervlakte van 2BA
| Productnaam: | roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Rang: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |

