Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
Van het het Roestvrije staalblad van ASTM JIS Koudgewalste Plaat 1500mm Engelse Norm 201 316
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Dikte: | 0.2-3.0 of meer dan 3.0mm |
Astm 201 304 410 430 roestvrij staal spoel Ss staal 8k 2b nr.1 nr.4 spiegel 4*8
| Identificatie van spoel: | 508/610 mm |
|---|---|
| Gewicht van de spoel: | 3-15MT |
| De rand: | Spleetrand/molenrand |
305 304 beëindigt het Koudgewalste het Roestvrije staalblad Nr 4 van het Roestvrij staalblad 304l Nr 1 JIS 2mm 3/8“
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| dikte: | 1-5 mm of aangepast: |
| Breedte: | 500-1200MM |
2205 2507 304 roestvrij staal spoel warm koud gewalst 0,5*1250mm 0,4*1000mm
| Identificatie van spoel: | 508/610 mm |
|---|---|
| Gewicht van de spoel: | 3-15MT |
| De rand: | Spleetrand/molenrand |
310 304 Koudgewalste Roestvrij staalbladen 0.5mm Decoratieve de Spiegel van 304l 201
| Norm: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Rang: | 316L 304 201 430 310 |
| Dikte: | 0.5-2.50 |
304 S32750 Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.2mm Super Duplex
| Tolerantie: | 0.75mm |
|---|---|
| Rang: | 304 316 410 430 s32750 |
| Dikte: | 0.220mm |
2205 2507 Ss Plaat 8k Spiegel Roestvrij staal Plaat Metalen plaat
| Hardheid: | Zacht, half hard, volhard |
|---|---|
| Haven: | haven van Shanghai |
| Test: | SGS |
201 202 304 316 Spiegelwarm-koudgewalste roestvrijstalen spoel voor bouwmaterialen
| Productnaam: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
| Breedte: | 600-1500 mm, kan worden aangepast |
Warm koudgewalst 201 202 304 316 430 Ss spoelen koudgewalst roestvrijstalen spoel
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
2 duim wijd 201 Roestvrij staalstroken met Gaten 4mm 50mm 304 316L 430
| Rang: | 300/400 reeks |
|---|---|
| Rolgewicht: | 1MT - 10MT |
| Lengte: | Rol |

