Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
Dik 304 Koudgewalste Roestvrij staalplaat 20mm Inox-Bladen
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Technisch: | Warmgewalst |
| Eindig: | No.1 |
Geborstelde Oppervlakte van de de Plaatspiegel van het Pvd18k 0.15mm de Koudgewalste Roestvrije staal
| Norm: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 316Ti |
| Dikte: | 0.123.0mm of Aangepast |
316L haarscheurtje 304 Koudgewalst Roestvrij staalblad 16 Maatcomité
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
17-7 Ph Decoratieve Warmgewalste Roestvrij staalstrook 40mm
| Rang: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Dikte: | 0.15mm - 4.00mm |
| Lengte: | 10006000mm |
201 202 304 316 316L Koudgewalste Roestvrij staalplaten 1.5mm Dikke Heldere Oppervlakte van 2BA
| Productnaam: | roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Rang: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
Van de de Containerplaat van het spleetrand Koudgewalst Roestvrije staal Blad 3.0mm voor Decorationwith
| HS Code: | 7219340000 |
|---|---|
| breedte: | 10002000mm |
| Dikte: | 0.253.0mm |
ASTM 201 Roestvrij staalplaat 6mm Metaal 430 met 4*8-Voetenmolen eindigt
| Aangepaste breedte: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Corrosieweerstand op hoge temperatuur |
| Materiaal: | van roestvrij staal |
3/32“ plateert Roestvrij staal 303 310 316 200mm 20mm 0,5 Mm-Ss Blad
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal |
| Lengte: | 10006000mm |
Van de Spiegelhl van het Tiscoblad het Roestvrije staalrol AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| Productnaam: | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Rang: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| Oppervlakte: | Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL |
Van de het Roestvrije staalplaat van SUS ASTM van het Bladss 430 2B BEDELAARS de Gebeëindigde Lift Spiegel
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 410 420 430 |
| Dikte: | 0.3mm |

