Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] bij elkaar passen 256 producten.
Aisi 201 Roestvrij staal Geperforeerde Bedelaars 6mm van Blad4x8 2b Hl dik
| Technieken: | koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst. |
|---|---|
| Rang: | 200series/300series/400series |
| Dikte: | 0.3-3.0 mm |
AISI van de het Roestvrije staalrol van SUS 201 de Oppervlakte van 430 van het de Plaatblad 2B de BEDELAARShl
| Norm: | AISI/ASTM |
|---|---|
| Rang: | Ss 201 304 van AISI SUS 316 430 |
| Dikte: | 0.125.0mm of Aangepast |
904L Austenitic het Bladspiegel van de Roestvrij staalplaat beëindigt ENGELSE AISI 310S 316L
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Dikte: | 0.181.5mm |
ASTM 201 304 316 walste Blad 1mm van de Roestvrij staalplaat 2mm koud 3mm 2B Oppervlakte
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 201 304 316 |
| Dikte: | aangepast, 0.35mm~0.50mm |
Van de het Roestvrije staalplaat van de molenrand Blad 316 316L 6 - 10mm
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 316 316L 316Ti |
| Dikte: | 6/8/9/10mm |
12 X12 1/4 Duim Aisi 316 Roestvrij staalplaten 10mm Dikke 17-7ph-Bruggenscheepsbouw
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm55mm |
| Breedte: | 600mm tot 2500mm, 600mm tot 2500mm |
A240 de Koudgewalste Decoratie van het het Blad310s Voedsel van de Roestvrij staalplaat
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Cijfer: | 310S |
| Dikte: | 0.1512mm |
HL van de het Roestvrije staalplaat van ASTM 430 Koudgewalste voor Bouwnijverheid
| Norm: | AISI ENGELSE JIS ASTM DIN, ENZ. |
|---|---|
| Rang: | 304/316/430 |
| Dikte: | 0,3-200 mm |
Rang van de het Roestvrije staalplaat AISI 18K 6MM van ASTM de A240 Koudgewalste
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/ 316 |
| Dikte: | 0.3150mm |
304 316 316l-het Roestvrije staal plateert 1/2 dik 1/4 Dik Haarscheurtje beëindigt 18 maatss blad
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.25 - 3mm of aangepast |
| Breedte: | 10002000mm, 600mm - 1500mm of aangepast |

