Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolling steel ] bij elkaar passen 684 producten.
201 301 321 430 Roestvrij staal spoel ijzeren band voor de chemische industrie
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| kant: | Molenrand, gesneden rand |
| Lange: | 1000-6000 mm |
316 pijpleiding 0,6 mm Dikte nr. 1 roestvrij staal spoel staalplaat 6m Lengte
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| Lange: | 10006000mm |
1 mm dik 304 430 904L 2b Ba helder roestvrij staal spoelplaat band voor keukengerei
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| Lange: | 10006000mm |
Ronde 304l-Ss 304 Naadloze buis ASTM A312 TP304 3m 6m
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Lengte: | 10006000mm |
202 309 321 2“ Sch 40 10mm 12mm Ss Naadloze Pijp
| Materiaal: | Het Molybdeenchromium van het waterstofnikkel |
|---|---|
| Lengte: | 112m |
| Dia: | 5.5200mm |
202 201 Ss 316l rollen 2.5mm 3mm
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Slijtvast Staal |
| Lengte: | 10006000mm, of aangepast |
SS410 Ss 430 Rol 0.8Mm tot 10 Mm
| Rolgewicht: | 1-25mt |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Slijtvast Staal |
| Lengte: | als klantenverzoek |
2mm SGCC CGCC Galvanized Plain Sheet Hot Dip Metal Electro DX51D+Z
| Productnaam: | Gegalvaniseerd Duidelijk Blad |
|---|---|
| Rang: | SGCC/CGCC/DX51D+Z |
| Type: | Duidelijk Blad |
Vervaardiger St52 Q235b Sa285 Gr C Kesselplaat voor bouwmateriaal
| Toepassing: | Bouw, scheepsbouw, machines, drukvaten |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Formulier: | Bladen |
1mm 2mm 3mm 4mm 5mm Blad 5052 van het Diepe Tekeningsaluminium 5281 5083 5150 5005 H34
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Lengte: | 10004000mm |
| Het verschepen: | Overzeese Vracht |

