Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolling steel ] bij elkaar passen 684 producten.
316L 0,3-1,0 mm Dikte Spiegel Hl nr. 1 nr. 4 Gouden 2B roestvrij staal spoel Prijs
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
AISI SUS 304 316L 201 430 410 2b Ba N4 8K roestvrij staal spoelband 310S Ss spoel
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM JIS 202 321 316 2b Ba 0,3-3 mm Tisco Ss ijzeren roestvrij staal spoel voor bouwmateriaal
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
Hastelloy B-2 Producten Hastelloy c-22 van het Legeringsstaal Nikkellegering om Bars
| Rang: | Nikkel, hastelloy c22 |
|---|---|
| Weerstand (μΩ.m): | Basis |
| Uiteindelijke Sterkte (MPa ≥): | 690 |
3 mm 301 302 303 304 Kool van roestvrij staal met een laag koolstofgehalte
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Afmaken.: | Warmgewalst, Koudgewalst |
Ss400 Zwarte oppervlakte ijzeren schip staalplaat voor bouwmateriaal
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Lange: | 1000-12000 mm |
Aisi A36 Q235 Slit Edge Weathering Zwart Oppervlak Carbon Steel Plaat Plaat Prijs
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Lange: | 1000-12000 mm |
Astm A53 A106 1 inch Carbon Steel Plate Carbon Steel Plate Prijs per kg
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Lange: | 1000-12000 mm |
Ss400 A36 SA 387 GR.5 Marine Steel Plate 30 mm Carbon Steel Plate Metal
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Lange: | 1000-12000 mm |
Ah36 A32 A131 Dh36 China Vervaardiging Zwarte oppervlakte ijzeren koolstofstaal plaatplaat
| Toepassing: | Bouw, scheepsbouw, machines, drukvaten |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Formulier: | Bladen |

