Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolling steel ] bij elkaar passen 684 producten.
ASTM A285 Grc koolstofstaalplaat A36 koolstofstaalplaat
| Toepassing: | Bouw, scheepsbouw, machines, drukvaten |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Formulier: | Bladen |
8k beëindig dik 1/4“ 316 Roestvrij staalplaten 15mm
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Breedte: | 12402000mm |
| Lengte: | 10006000mm of aangepast |
10mm Dia SS 430 de Ronde Bar van het Rangroestvrije staal met Opgepoetste die Helder voor Contruction wordt gebruikt
| Materiaal: | 400series |
|---|---|
| Afmetingen: | 10150mm |
| Lengte: | 112m |
Ah36 Dh36 Eh36 Geallieerde koolstofplaat Scheepsbouw Scheepsbouw Maritieme staalplaat Prijs per kg
| Toepassing: | Bouw, scheepsbouw, machines, drukvaten |
|---|---|
| De rand: | Molen, Slit, Ronde |
| Formulier: | Bladen |
Schema 10 A312 Ss Pipe Sus201 202 304 2b 304l 316l 309s 310s Gebouw
| Verlenging: | ≥ 40% |
|---|---|
| Kenmerken: | Corrosieweerstand op hoge temperatuur |
| FOB- prijs: | Ontvang de meest recente Prijs |
UNS G51500 AISI 5150 3mm 6mm Ondergedompeld het Blad Heet van de Aluminiumlegering
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Lengte: | 10004000mm |
| Het verschepen: | Overzeese Vracht |
ASTM A653/A653M Corrosiebestendig gegalvaniseerd stalen plaat Breedte 600-1500 mm Verlenging 16-30%
| Treksterkte: | 270-500n/mm2 |
|---|---|
| Lange: | 10006000mm |
| Breedte: | 6001500mm |
ASTM A312 Naadloos SS-pijp 310s 309s 316 316l 316ti 321 304 304l 904l 2205 2507
| Kleur: | Natuurlijke kleur& spiegel |
|---|---|
| Goederen: | Koudgewalst Roestvrij staalblad |
| Afmaken.: | 2B/BA/Mirror/HL/No.1 |
SPCC Tin Coated Sheet 2.8/2.8 het Met een laag bedekken 2.0/2.0 Blikvoedsel kan 0.50mm
| Productnaam: | Het Blik van het deklaagstaal |
|---|---|
| Materiaal: | SPCC |
| Dikte: | 0,15-0,50 mm |
JIS DIN ASTM AISI Industrieprijs 904L roestvrij staal plaat spoel
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |

