Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
SS410 Ss 430 Rol 0.8Mm tot 10 Mm
| Rolgewicht: | 1-25mt |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Slijtvast Staal |
| Lengte: | als klantenverzoek |
5mm 24G Stroken van X 5/16 de“ Buigende de Lentestaal 500mm C75
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Technisch: | Koudgewalst |
1075 1095 Blauwe Aangemaakte Verharde de LenteStaalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Q195, Q235, SPCC, 65MN, 40CR, S45C, CK75…. |
| Technisch: | Koudgewalst |
ASTM 0.2mm 1.5mm G90 Gegalvaniseerd Staalgi Bladz275 SGCC Regelmatig Lovertje
| Productnaam: | Gegalvaniseerde Staalplaat |
|---|---|
| Rang: | De Gegalvaniseerde Staalplaat van DX51D SGCC |
| Type: | Bladplaat |
304 gepekelde heldere zwarte ijzer spoel roestvrij staal plaat spoel
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
JIS DIN ASTM AISI Industrieprijs 904L roestvrij staal plaat spoel
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, machines, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
1.5“ dikte Sch80 904L 304 de Naadloze Buizen van Roestvrij staalpijpen met poetsmiddeloppervlakte
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiaal: | 904L/420/316/304 reeks |
| Lengte: | 5800/6000mm |
Koudgewalst 201 serie 201 304 316l 410 310s 321 2205 2507 Hl 2b Ba No.4 Sekundarische spoel van roestvrij staal In voorraad
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |
Astm Ss 201 304 316 310s 316ti 309s 409 904 430 Gepolijst/spiegelgepolijst roestvrij staal/aluminium/koolprijs
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |
Ss304 304 316 430 Klasse 2b Afwerking van roestvrij staal plaatplaat spoelband Ba 300 serie
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |

