Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
201 304 316 410 Warmgewalste, koudgewalste ASTM-geweld staal van roestvrij staal
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL,gepolijst, enz. |
| Breedte: | 600-1500 mm, kan worden aangepast |
Koudgewalste spoel van roestvrij staal van de serie 200/300/400 van 1 mm 201 301 304 316 321 2b van roestvrij staal
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL,gepolijst, enz. |
| Dikte: | 0.12-0.2mm, kan aangepast worden |
Strip Ss Roll 316 5 ton HENGDA 300 serie koudgewalste spoel 201 J1 J2 J3 roestvrij staal 304 roestvrij staal spoel
| Oppervlakte: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL,gepolijst, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
| Dikte: | 0.12-0.2mm, kan aangepast worden |
Aisi warmgewalste koudgewalste ASTM 201 SS 304 316 309s 310s 430 410 420 3cr12-kwaliteit roestvrij staal spoel
| Oppervlakte: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL,gepolijst, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
| Dikte: | 0.12-0.2mm, kan aangepast worden |
Roestvrij staal volhard halfhard 301 roestvrij staal 0,8 mm 1,0 mm 5Cr15MoV roestvrij staal spoel te koop
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL,gepolijst, enz. |
| Breedte: | 600-1500 mm, kan worden aangepast |
304 430 Kool van roestvrij staal Prijs 2B BA 4K Oppervlak roestvrij staal Verwarming roestvrij staal spoel
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 600-1500 mm, kan worden aangepast |
| Dikte: | 0.12-0.2mm, kan aangepast worden |
Spiraaldiameter 50 ̊ X 5/16 ̊ Od Warmgewalst 304 310S roestvrijstalen spiraal
| Verpakking Details: | Standaard het verschepen verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-20 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Voedselrang 0.35mm Dikte walste 316 Roestvrij staalblad koud
| Materiaal: | 304/316/316L |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | 1000mm4000mm |
8k beëindig dik 1/4“ 316 Roestvrij staalplaten 15mm
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Breedte: | 12402000mm |
| Lengte: | 10006000mm of aangepast |
201/202/301/302/304/304l/310s/316/316l/321/430/430a/309s/2205/2507/2520/430/410/440/904lect roestvrij staal spoel
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| Lange: | 10006000mm |

