Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
304 304l roestvrij staal Schema 80 Pijpoppervlak helder gepolijst
| Koud getrokken: | 150mm |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarden: | per zee, door de lucht, per trein, |
| Diameter: | 12 mm-650 mm |
0.3120mm Dikte van het de Oppervlakteroestvrije staal van AISI 310 316 No.1 2B het Bladplaat
| Lengte: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm/1219mm/1250mm |
| Dikte: | 0.3120mm |
AISI 201 202 Plaat 2.5mm van het Roestvrij staalblad Heldere Oppervlakte 304
| Standaard: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Cijfer: | 316 316L 201 202 Rang 310s |
| Dikte: | 0,5-2,5 mm of aangepast |
2mm 301 304 Roestvrij staalblad 430 201 Plaat Koudgewalste Martensitic Rangen
| Norm: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Rang: | 301 316 304 |
| Dikte: | 2.0mm of als uw verzoek |
8k spiegel geborsteld 4x8 roestvrij staal plaat 316 316l 304l 304
| Toepassing: | Bouw/inrichting/keukenartikelen/chemische industrie |
|---|---|
| De rand: | Molenrand/Gescheurde Rand |
| HS-code: | 7219340000 |
904L Austenitic het Bladspiegel van de Roestvrij staalplaat beëindigt ENGELSE AISI 310S 316L
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Dikte: | 0.181.5mm |
Spiegel 202 Roestvrij staalplaat 10mm Diepe Tekeningsastm Rang 201 316l
| Norm: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, ENZ. |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 3.0100mm |
1mm Blad van de het Roestvrije staalplaat van 202 310S het half Harde die voor Bouw wordt onthard
| Norm: | AISI/ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304 201 202 310S 430 |
| Dikte: | 0.12.5mm of Aangepast |
1,6 Mm 1,5 Mm 1,2 van het het Roestvrije staalblad van Mm 316l van de het Metaal8k Spiegel Afwerking 2520
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Breedte: | 5001500mm of passen aan |
Aisi 2507 Zuren van de de Dikteweerstand van de Roestvrij staalplaat 304L 3.0mm
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304/ 304L |
| Dikte: | 3.0100mm |

