Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coils ] bij elkaar passen 410 producten.
3.0mm de Muur 304L 316 Roestvrij staalplaat Decoratieve 201 koudwalsten verzet zich tegen Corrosie
| Norm: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Rang: | 201 304L 316 |
| Dikte: | 1.03.0mm of Aangepast |
AISI 202 410 420 2B roestvrij staalplaten koudgewalste 0,5 mm 201 kwaliteit
| Standaard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
De Stroken van het 3/4 Duimroestvrije staal 1mm 15mm Ss Strook voor Meubilair
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 100mm één cirkel |
| Breedte: | 6cm |
SS het Blad ASTM 304 Koudgewalste HL 8K beëindigt Roestvrij staalplaat
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/316L |
| Dikte: | 0.3150mm |
2B 316 de Decoratieve 40mm Plaat van Roestvrij staal Koudgewalst Blad
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201 304 310 316 |
| Dikte: | 20100mm |
ASTM 201 Roestvrij staalplaat 6mm Metaal 430 met 4*8-Voetenmolen eindigt
| Aangepaste breedte: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Corrosieweerstand op hoge temperatuur |
| Materiaal: | van roestvrij staal |
De opgepoetste Decoratieve Spiegel van het Roestvrij staalblad beëindigt 201 316 Pvd Geborstelde 8K
| Technieken: | koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst. |
|---|---|
| Rang: | 200series/300series/400series |
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
ASTM Geperforeerd Mesh Stainless Steel Sheets Opgepoetste de Spiegel van 0,5 Mm SS201 SS410
| Norm: | ASTM, JIS, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Dikte: | 0.10mm15.0mm |
Blad van de het Roestvrije staallift van de BEDELAARSspiegel 0.5 - 5.0mm 316 420 310S Koudgewalste Platen
| Norm: | AISIDIN, EN, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| Dikte: | 0.55.0mm of Aangepast |
SS Blad 0.8mm Dikte Koudgewalste Duplex Roestvrije Heldere Ontharde Plaat 430
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | SUS 430 |
| Dikte: | 0.3/0.8mm |

