Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolling steel ] bij elkaar passen 684 producten.
Fabriek van roestvrijstalen spoelen Fabrikanten van roestvrijstalen spoelen 1 mm 2 mm 3 mm roestvrijstalen spoelen 304
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 6001500mm |
| Dikte: | 0.120.2mm |
Aisi Sus 304 316 l 430 410 304 l 202 316 321 Koudgetrokken heldere rollen van roestvrij staal
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |
ASTM A240 / ASME SA240 201 304 316 310s Warmgewalste (HR) roestvrijstalen spoel
| Naam van het product: | Het Broodje van de roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, enz. |
| Breedte: | 600-1500 mm, kan worden aangepast |
AISI Inox 430 304 321 310S 316 Roestvrij staalss Plaat No.1 eindigt
| Rang: | 430 304 321 310S 316 |
|---|---|
| dikte: | 3.0100mm |
| Breedte: | 50mm2200mm |
Decoratieve spoelen 310s 904l Warm gewalst koud getrokken roestvrijstalen spoel 2b Ba 0,5 mm
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |
A516 Warmgewalst koud getrokken koolstofstaalplaat 0,50 mm 1008 S275jr
| Toepassing: | Bouw, Machines, Auto, Enz. |
|---|---|
| De rand: | molen, spleet, ronde, enz. |
| Lange: | 1000-12000 mm |
310s roestvrijstalen spoel met ASTM A240 / ASME SA240 warmgewalst voor dikte 1,2 mm-10 mm
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Spiegel, Polijst, Helder |
| Proefproef: | Het monster kan beschikbaar zijn |
Warmgewalste spoel van roestvrij staal 201 430 410 202 304 316 l 410 spoel van roestvrij staal
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Spiegel, Polijst, Helder |
| Proefproef: | Het monster kan beschikbaar zijn |
Sus201 Warmwalsen Tisco Mill Roestvrij staal plaat spoelprijs
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |
Ss 430 304 Ss 316 2b Ba Haarlijn Afwerking Oppervlak Roerrol van roestvrij staal Dikte 1 mm 5 ft
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| Treksterkte: | (RM/MPa) 520 |

