Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ 304 stainless steel coil ] bij elkaar passen 398 producten.
0.1mm AISI 904L Koudgewalste het Bladbedelaars Surface1250X2500mm van de Roestvrij staalplaat
| Productnaam: | Het Blad van de roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 904L 304L 316L |
| Dikte: | 0.10.5mm |
1.5mm van de het Bladplaat van het HLroestvrije staal de BEDELAARS 316L 430 2D 8K 2B voor Bouwss Platen
| Norm: | AISI/ASTM/JIS |
|---|---|
| Rang: | 200 300 400 Reeksen |
| Dikte: | 1.5mm of Aangepast |
Het Bladplaat 5.0mm 301 310S 316L 2B JIS ASTM van het BEDELAARS Hairline Roestvrije staal
| Norm: | EN VAN GB JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Rang: | 301 304 310S 316L |
| Dikte: | 5.0mm |
0.5 - beëindigen de 500mm Aangepaste Platen 304 316 309 BEDELAARS 2B van het Roestvrij staalblad Koudgewalst
| norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | ASTM 304 316 309 |
| Dikte: | 0.5500mm of Aangepaste Grootte |
317 904L-Roestvrij staalplaat 16 de Oppervlakte4x8 Spiegel 100mm van Maat2b BEDELAARS
| Norm: | ASTM A240 |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Dikte: | 0.253.0mm, 3.0100mm |
SGS 14ga Koudgewalste Roestvrij staalbladen 3.0mm 202 316 310S voor Keukenmuren
| Norm: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 200/300 Reeks |
| Dikte: | 10ga 12ga 14ga 16ga; 1.0/2.0/3.0mm |
Het Roestvrije staal Plaat Koudgewalste 2B van Tiscoinox beëindigt 304 316 321 16 Maat 2000mm
| Merk: | TISCO, BAOSTEEL, POSCO, JISCO, LISCO |
|---|---|
| Norm: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, ENZ. |
| Rang: | 304 316 321 |
De goede Kwaliteit van TISCO 0.23.0mm AISI 430 201 304 316 317 Koudgewalst Roestvrij staalblad 2B beëindigt 4*8-voeten
| Productnaam: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | ASTM A240 |
| Rang: | 317.304/304L, 301S, 316L, 316 |
De opgepoetste Decoratieve Spiegel van het Roestvrij staalblad beëindigt 201 316 Pvd Geborstelde 8K
| Technieken: | koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst. |
|---|---|
| Rang: | 200series/300series/400series |
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
316 201 Koudgewalst van de de Plaatspiegel van het Roestvrij staalblad Pvc 1219 X 2440
| Technieken: | koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst. |
|---|---|
| Rang: | 200series/300series/400series |
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |

