Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ 304 stainless steel coil ] bij elkaar passen 398 producten.
AISI 202 410 420 2B roestvrij staalplaten koudgewalste 0,5 mm 201 kwaliteit
| Standaard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Dikte: | 2.015mm, 6mm |
304 316L 430 Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.08mm - 3mm Halve Harde 2B Spiegel
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm6mm |
| Materiaal: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
SUS 304 8K-Roestvrij staalblad TISCO walste 1.0mm voor Decoratie koud
| Productnaam: | het blad van het tiscoroestvrije staal |
|---|---|
| Norm: | ASTM A240 |
| Rang: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 201 |
304 4x8 Koudgewalste Anticorrosieve Roestvrij staalbladen 2400mm
| norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304 |
| Dikte: | 0.33.0mm |
304 S32750 Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.2mm Super Duplex
| Tolerantie: | 0.75mm |
|---|---|
| Rang: | 304 316 410 430 s32750 |
| Dikte: | 0.220mm |
201 410 Koudgewalste Platen 430 van het Roestvrij staalblad 6Mm Naadloze Dikte
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Dikte: | 0.15mm10mm of Aangepast |
De AISI Koudgewalste Plaat 2B van het Roestvrij staalblad beëindigt 1219x2438mm 3mm
| Materiaal: | 434 |
|---|---|
| Dikte: | 3.0mm |
| Breedte: | 1220mm |
ASTM Geperforeerd Mesh Stainless Steel Sheets Opgepoetste de Spiegel van 0,5 Mm SS201 SS410
| Norm: | ASTM, JIS, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Dikte: | 0.10mm15.0mm |
0.25mm 201 het Koudgewalste Ferritic 202 Plat SS Blad van Roestvrij staalplaat
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | 201-202-304-316-310 |
| Dikte: | 0.254.0mm of Aangepast |
12.0mm Spiegel van 316 420 de Koudgewalste het Bladbedelaars van de Roestvrij staallift
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 304 316 420 |
| Dikte: | 0.55.0mm of Aangepast |

