Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ cold rolling steel ] bij elkaar passen 684 producten.
TISCO 8mm Roestvrij staalplaat 201 202 301 de Breedte van 316L 1200mm
| Norm: | AISI/ASTM/JIS/SUS |
|---|---|
| Rang: | 201 202 301 316L |
| Dikte: | 8.0 of als uw verzoek |
Het het Roestvrije staalblad 2B van Tisco16ga BEDELAARS beëindigt Spleetrand 316 317 304 4x8 6.0mm
| Norm: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Rang: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Dikte: | 0.36.0mm |
Het Roestvrije staalblad 14ga 304 316 310S 317 van metaaltisco Koude Rolled16-Maat
| Norm: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Dikte: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
AISI ASTM JIS 403 Rang 201 de Rol van het 304 die SS Rollenroestvrije staal voor Decoratie wordt koudgewalst
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Spiegel, Polijst, Helder |
| Proefproef: | Het monster kan beschikbaar zijn |
Astm 201 Blad 0.6mm 2b van het Rangroestvrije staal beëindigt half Hard Chromiumnikkel
| Technieken: | koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst. |
|---|---|
| Rang: | 200Series/300Series/400Series |
| Dikte: | 0.33mm |
de Plaat van het het Roestvrije staalblad van 316L 10mm in Rol Vlotte Rand 201 202 304
| Norm: | EN VAN GB JIS ASTM ASME |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 316L |
| Dikte: | 12.0mm |
Van de het Roestvrije staalplaat van de molenrand Blad 316 316L 6 - 10mm
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 316 316L 316Ti |
| Dikte: | 6/8/9/10mm |
Van de het Roestvrije staalplaat van Baosteeljisco Blad 3mm 201 304 316 Hlspiegel van 310s 2205 2b
| Norm: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, ENZ. |
|---|---|
| Rang: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| Dikte: | Dun Blad: 0.1mm3mm Dikke Plaat: 3mm16mm Extra Dikke Plaat: 16mm115mm |
TISCO 2BA SS Strip coil 304 316 430 koudgewalst roestvrij staalplaat coil
| Naam van het product: | De koudgewalste Rol van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 409, 410, 430 enz. |
| Oppervlakte: | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
16 gauge 1/8 "1/4 gaten 304 317 roestvrijstalen geperforeerde plaat Ss316 3 mm plaat
| Materiaal: | 304 317 316 |
|---|---|
| Dikte: | 1,5-3,0 mm |
| Lengte: | 1000-6000mm |

