Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
naadloze ss pijp
-
roestvrij staalrol
-
roestvrij staal ronde bar
-
Gegalvaniseerde stalen buis
-
Gegalvaniseerde Staalrollen
-
Gegalvaniseerde Staalplaat
-
De Rollen van het Ppgistaal
-
Stalen blikken plaat
-
Vloeistaal Vierkante Buis
-
Koolstofstaalrollen
-
Koolstofstaalbladen
-
Slijtvaste Staalplaten
-
AluminiumStaalplaat
-
De Pijp van het koperstaal
-
De Bar van het koperstaal
-
De Rol van het koperblad
-
Structureel Staalprofielen
-
John Fairbankde roestvrij staalstrook met goede kwaliteit en de dienst van de Verkoopbediende is zeer good.i zoals dit bedrijf ik kan met uw opnieuw werken hoop -
RickyWerk met een proeforde samen. De dienst is uitstekend en de prijs is zeer goed. De productkwaliteit is gewaarborgd en kan zich inspectie bevinden -
Kumar Harishأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة, ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة, ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة, وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Woeste Jongenhet goed, de gegalvaniseerde kwaliteit van de staalrol is goed en I donot ziet gebroken op them.that aardig is -
FleuriauDe verzendingssnelheid is zeer snel, en de vereisten kunnen me ontmoeten. De verkoper is zeer verantwoordelijk. -
Krouma600 316L-van roestvrij staalton platen, levering snel. PB werkte zeer hard voor me in het verpakkingsontwerp. Ik waardeer zeer het. -
Pedro Ngeru MainaHet gesprek was zeer prettig en professioneel. Alle problemen kunnen worden opgelost. Nochtans, schiet de prijs nog van het gewenste doel te kort. Ik hoop wij de kans kunnen hebben volgende samen te werken tijd -
Andrew Greg - Turkijedit is de tweede orde l koopt dit bedrijf, is de kwaliteit zeer goed, zelfde aangezien de europurekwaliteit .we op ccooperate met dit bedrijf zal gaan. -
De Snijbiet van Mechilekilar - Brazihet blad van het 200 tonroestvrije staal is aangekomen op 10 Oct 2014, is de kwaliteit zeer goed., levert tijd is zeer snel het is zeer gelukkig wij vindt deze fabriek -
Pongpol pluemsati-ThailandDe kwaliteit is zeer goed en levertijd zeer snel, willen wij lange termen zaken met dit bedrijf doen
zoekwoorden [ 304 stainless steel coil ] bij elkaar passen 398 producten.
Het Blad van het hoge Precisieroestvrije staal plateert dik 201 316 317L 904L
| Norm: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Dikte: | 0.15mm10mm of Aangepast |
4mm Koudgewalst Roestvrij staalblad 4 " X8“ Aisi 201 430 403 de Plaat van het de Spiegelmetaal van 2B 8K
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Rang: | 201 430 403 |
| Dikte: | 0.124.0mm |
ASME-van het Bladbedelaars van het Oppervlakte2b Koudgewalst Roestvrije staal Satijn 0.3mm voor Decoratie
| norm: | ASTM A240 |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316 430 |
| Dikte: | 0,25-1,5 mm |
Astm 410 de 430 Koudgewalste Magnetische Oppervlakte van het Roestvrij staalblad 5.0mm HL
| Certificering: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Rang: | 430 410 |
| Dikte: | 4.012.0mm |
0.123.0mm bedekte het Dikte Hairline Roestvrije staal Blad Geëtste PVD Zilveren Decoratieve Plaat met een laag
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Cijfer: | 201 |
| Dikte: | 0.1300mm |
Blad 0.3100mm van het douane eindigt AISI Koudgewalst Roestvrije staal Plaat met 2B-Spiegel
| Norm: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Rang: | 304/316/316L |
| Dikte: | 0.3100mm |
SS het Blad ASTM 304 Koudgewalste HL 8K beëindigt Roestvrij staalplaat
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/316L |
| Dikte: | 0.3150mm |
Dik Roestvrij staal Blad Koudgewalst GB 304 0,3 - 200mm Plaat
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/316 |
| Dikte: | 0.3150mm |
ASTM Koudgewalste Plaat 6mm van het Roestvrij staalblad Dikke BEDELAARSspiegel
| Norm: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Rang: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Dikte: | 20100mm |
Aisi 2507 Zuren van de de Dikteweerstand van de Roestvrij staalplaat 304L 3.0mm
| Norm: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Rang: | 304/ 304L |
| Dikte: | 3.0100mm |

